Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételt nyertem költségtérít...

Felvételt nyertem költségtérítéses rendszerben év közbe van esélyem és hogyan átkerülni államira?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! De ahhoz nagyon jól kell tanulni, és vagy az kell tudtommal, hogy államiról valaki elmenjen, vagy nagyon buta legyen. Ha felszabadul egy hely akkor van rá lehetőség. Hülyeséget nem akarok mondani, egyetemen biztosan bővebb tájékoztatást kaphatsz. Az biztos, hogy kérvényezni kell.
2011. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felső 15% átkerülhet államira, ahogy az alsó 15% repül költségesre.
2011. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20:05: igen, így van BIZONYOS egyetemeken, de azért nem kell megtéveszteni a kérdezőt.


A kérdezőnek: én közbeN(!) nem tudsz átmenni, mert a törvény szerint a besorolásod egy tanévre szól, és csak évvégén kérvényezheted, vagy bizonyos esetben automatikusan átkerülsz.

2011. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor ez intézmény függő is?
2011. júl. 23. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

"akkor ez intézmény függő is?"


- Igen. Miért lepődik meg ezen mindenki ezen az oldalon?

2011. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!