Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi (volt) a kedvenc tantárgyad...

Mi (volt) a kedvenc tantárgyad (tantárgyaid)? Légyszi kort, nemet és indoklást is írjatok, hogy miért!

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Angol volt. 18/L Mert tudom használni a való életben is, sok minden jót el tudok olvasni. :)
2011. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Általánosban a matematika, középsuliban a szakmai ismeretek.

43/F

2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy biológia,17/L,mert érdekel a világ,ahol élek :)
2011. júl. 24. 20:32
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Matek régóta kedvenc (+ ezzel tanulok majd remélhetőleg tovább) + 1 éve angol


18/f

2011. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Esetleg arról is írhatnátok,hogy melyiket utáltátok és miért?

Én a németet utálom,mert a tanárom egy...

2011. júl. 24. 20:35
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Kedvenc volt: Fizika, matematika, szakmai tárgyak. Kő kemény tanárokkal.

Kevésbé szerettem: történelem.

48F

2011. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Angol. Mindent elsőre megjegyeztem, a szavakat, a szabályokat, a kivételeket, az érdekességeket. Mindig csak ötösöm volt belőle, minden versenyt megnyertem. Angoltanár lettem, bár ma már csak magántanítok.


A matek volt a legrosszabb, semmit nem értettem századszorra sem, sem a szabályokat, sem a képleteket, sem a logikát, semmit. Mindig majdnem megbuktam belőle, érettségin is a ponthatáron voltam.


27/L

2011. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

1-10. osztály - matematika : Nem tudom miért, imádtam és nagyon ment.


11-14. osztály - számvitel : Logikus, jól felépített, és számomra érdekes tárgy volt. Most egyetemen tanulom ugyan ezt.


21 F

2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Angol és irodalom.

Az angol azért, mert egyszerűen nem is kellett tanulnom, csak úgy ragadt, mint a kosz :D És mert nagyon élveztem, hogy értem a nyelv logikáját, hogy nem kell magolnom, mert olyan tisztán és világosan látom a nyelvtani szabályok összefüggéseit. Szóval az angolt mindig is imádtam.


Az irodalmat meg azért szerettem, mert eleve olvasni is szerettem világ életemben. Itt természetesen voltak olyan anyagrészek, amiket untam, pl. az ókori irodalom sosem volt a szívem csücske, de ha még a tanár is jó volt, meg az anyag is legalább egy picit érdekes, akkor egyszerűen élvezet volt az óra.


Ezek mellett a történelmet is viszonylag szerettem, de főleg a társadalomtörténeti részek érdekeltek, az ilyesmire viszont sajnos kevés idő jutott. Az évszámokkal mindig hadilábon álltam.

2011. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 24/l
2011. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!