Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi (volt) a kedvenc tantárgyad...

Mi (volt) a kedvenc tantárgyad (tantárgyaid)? Légyszi kort, nemet és indoklást is írjatok, hogy miért!

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A töri az angol és a latin azért mert érdekel hogy mi volt előttünk és szeretem a nyelveket és még hasznos is
2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 17 vagyok
2011. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a föci volt a kedvencem,egyszer elolvastam,és tudtam is. Matekot nagyon sokáig utáltam,mert rossz volt a tanár,de utolsó két évben,egy szigorú,de nagyon jó tanárt kaptunk,és szerettem,h megértettem mindent.

Nagyon utált nem volt,irodalom dupla órák nekem unalmasak voltak

2011. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
19/L,véletlen elküldtem. :D
2011. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Biológia volt a kedvenc. Főként az embertan része, a növényeket és az ökológiát nem nagyon bírtam. Egyszerűen azért szerettem, mert baromi érdekesnek tartottam=tartom. Mindig is lenyűgözött az emberi test. Csodálatos^^ Többek között ezért mentem orvosira.


A történelem volt a "mumus". Igazából érdekes lenne, de szörnyű tanárom volt és sikerült megutáltatnia velem:(

20L

2011. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
34L, gimiben nyelvtant szeretem, fogalmazni nagyon, egyetemen idegen nyelvet
2011. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Történelem és Irodalom.


A történelem azért, mert megtanít átlátni a dolgokat, az összefüggéseket a világban. Rávilágít az okra, az előzményekre. Nem magoltam, hanem értettem a törit! Imádom!


Az irodalom pedig azért mert maga a szabadság...verselemzéseknél, novellaelemzéseknél olyan szabad lehettem, mint sehol máshol...kibeszélhettem mindent...az irodalom maga a szabadság! :)


utáltam a bioszt és a matekot...Engem nem érdekel a genetika... se a logaritmus...biztos szép, de nem nekem!

19/F

2011. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

A törit nem szerettem 5.ben, de mikor felsőben előjött a fizika föci biosz.. wáá. a föcit és a fizikát szeretem.. de a biosz.. még a törit is jobban szeretem. :$$

UTÁLOM A BIOLÓGIÁT!!

15/L

2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok tantárgyat sorolok a kedvenceim közé, de kezdeném a természettudományokkal. :D

Egyszerűen minden ágát szeretem, mert érdekel, mi történik a világunkban, mind biológiai, mind kémiai, mind földrajzi s mind fizikai szempontból is. Egyszerűen érdekesnek találom, soha nem is kellett magolnom/tanulnom ezekre a tárgyakra (kivéve a fizika, de annak leírom az okát később), mert megragadtak már az órán a fejemben. Bár a fizikát sikerült megutáltatnia velem a drága tanárnőmnek, azért a csillagászat és az univerzum "titkai" nagyon érdekelnek már kiskoromtól kezdve, de az iskolában tanultak halálra untatnak...

A másik nagy szerelmem a matek, holott csupán négyes vagyok belőle. Tetszik, hogy ez egy olyan tantárgy, amit nem lehet bemagolni, mert használni kell hozzá a problémamegoldó képességedet, a logikád, gondolkodnod kell. :)

Végezetül pedig, az idegennyelvek. Nagyon szeretek a nyelvekkel foglalkozni, mindig is érdekeltek. Főként a nyelvek eltérő logikája, hangzása, különbözősége keltette fel a figyelmem már egész korán. Szeretnék minél több nyelven beszélni, japánul, koreaiul, norvégul, hollandul, angolul (a skót dialektus nagyon tetszik), németül... Napestig tudnám sorolni a nyelveket, amik tetszenek. :D

Egyébként nagyon szeretem még a zenét, szinte minden műfaját. Hangszereken is játszom, klarinéton és furulyán hobbiszinten, zongorán haladó szinten, ha lehet ezt így mondani. :D

Amit utálok, az az irodalom és a rajz. Szörnyen unalmasnak találtam mindkettőt világéletemben, nem szeretek verseket vagy költők, írók életét bemagolni, bár szeretem az irodalmi alkotásokat. :) Rengeteg könyvet, novellát, verset olvasok szabadidőmben, mert szeretek új élethelyzetekkel megismerkedni. Mintha én élném át, s úgy érzem, minden egyes könyv után én is tapasztalatokkal, élményekkel gazdagodom, arról nem is beszélve, hogy a szókincsem, kifejezőkészségem, helyesírásom mennyit is fejlődik. :) Valamint a könyveket jó tudásforrásnak tartom (itt természetesen a tudományos könyvekről beszélek, nem Stephen King irományairól.)Néha én is írok hobbiból verseket, novellákat, már nyertem is versenyt velük. :)

Rajzolni is szoktam szabadidőmben, de nem díjazom, hogy órán megadott sémák szerint kell haladni. Kicsit több kreativitást, alkotó szabadságot kéne hagyni a diákoknak, mert így nagyon unalmas és (szerintem) hülyeség, értelmetlen az óra mibenléte.

14/L

2018. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, alkotói szabadságot akartam írni, csak lemaradt egy "i" betű. :D
2018. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!