Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matematika alapvizsga miből...

A matematika alapvizsga miből áll az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek és nagyon érdekelne hogy mi szokott lenni a matematika alapvizsgákon? Miből áll? Mire számítsak?
2011. júl. 25. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez talán egyetemfüggő, nem?
2011. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A neten van egy csomó felkészítő feladat, tankönyvek, fórumok.

Egyébként nagyjából az, ami egy emelt szintű érettségin van.

2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hol?
2011. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi hol? Feladat? Én csak beírtam a keresőbe és egyből bejött vmi .doc mintafeladat meg felsorolás, hogy milyen feladatok vannak. Azok pedig bármelyik matektankönyvben megtalálhatóak.
2011. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
BME? A középiskolai anyagból állítanak össze egy felmérőt, ha nem sikerül elég jól, akkor fel kell venned a gyógymatekot. Szóval szerintem a középiskolai anyagra készülj, bár pontosan nem tudom:S:)
2011. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Matematika alapvizsgáról még nem hallottam, nem kritériumdolgozatra gondolsz?
2011. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet kritériumdolgozatnak is hívják én alapvizsgának tudom. NYME-FM-ra vettek fel rákerestem én is... de rengeteg más jellegű alapvizsga-kritérium vizsgafeladatokat adott ki. Konkrétan milyen feladatokra lehet számítani az érdekelne miből készüljek.
2011. júl. 25. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:44


Nah, énis a BME-re gondoltam, azért kérdeztem hogy hol, mmint melyik sulira gondol a kérdező. Ha jól emlékszem nem volt vészes, ha a középszintű anyagot vágod, akkor nem volt baj, gondolom azon az egyetemen is így lehet.

Üdv

2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja, BME-n középsulis anyag. Nekünk ABCDE válaszok voltak. nem használhatsz semmit (számológépet se) és a rossz válasz mínusz pont. akinek nem volt 50% annak fel kellett venni a "Bevezető matematikát" 2 kreditért
2011. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!