Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akit átvettek az egyetemi...

Akit átvettek az egyetemi évek során költségtérítéses képzésről államilag finanszírozott képzésre, mikor és hogyan értesült róla?

Figyelt kérdés
Ösztöndíjra ha átvesznek számíthatok (meg van hozzá az átlagom)? Vagy azt első államilag finanszírozott félévkor nem kap még az ember?
2011. júl. 25. 17:45
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én a PTE-ÁJK hallgatója vagyok, engem az 5.félévkor vettek át. Az egész szeptember végén derült ki. Nálunk a TO. elé is ki volt téve egy EHA-kódos lista, hogy kit-hány félévre vettek át, meg hogy kinek mekkora lett az átlaga. Ezt a listát a két megelőző félével korrigált kreditindexei alapján állították össze.

ezen kívül, még levélben is értesítettek.

Én először a listát láttam, és pár nappal később szóéltak itthonról, hogy kaptam papírt is.


Ekkor kellett visszaigényelni a befizetett tandíjat is. (mert ugye azt szept. elejéig be kell fizetni, és az eredmény csak szept végén derül ki.)


Kaptam ösztöndíjat is. Október 10 körül utaltak 2 havit, és onnantól ugyanugy kaptam, mint mindenki más.


csak ar

2011. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!