Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha költségtérítéses szakra...

Ha költségtérítéses szakra járok az egyetemen, felvételizhetek-e újra ugyanennek a szaknak az államilag finanszírozott változatára?

Figyelt kérdés
Lett volna elég pontom, hogy bejussak az államilag támogatottra, de pótfelvételivel jelentkeztem, és ekkor már csak a költségesre lehetett. Viszont arra gondoltam, hogy februárban beadom a jelentkezést az államira, csak nem tudom, hogy lehet-e ilyet. Tud valaki erről valamit?
2008. nov. 27. 09:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ha jól tanulok, akkor elvileg van lehetőség rá, hogy átsoroljanak a nemfizetősök közé, de valami biztosabb megoldást szeretnék.
2008. nov. 27. 09:37
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem lehet, csak akkor elorol kell kezdened.
2008. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Lehet és tény,hogy ellőről kell kezdened. De biztosan elismertetheted az eddig elvégzett tárgyakat és vehetsz fel olyat ami ezekre épül. De ha gondolod kérdezd meg a tanulmámyisod.
2008. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!