Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan szakma amivel...

Van olyan szakma amivel biztos az elhelyezkedés? Kezdő kozmetikus végzettséggel talpon lehet maradni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy szakmát de rájöttem nem azén világom, és elhelyezkedni se lehet vele. Van olyan szakma ami valóban keresett? Kozmetikusnak elmennék szívesen, csak nem tudom mennyi értelme van százezreket fizetni a gyakorlati helyért, ha utána nem tudok dolgozni...
2011. júl. 28. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! ha első szakmád a kozm.,akkor ingyenes a képzés.én igy csináltam meg.de csak akkor menj kozminak, ha utána vállalkozóként akarsz dolgozni,fizetni tudod a helyiség bérleti dijat,anyagot, adót stb! Alkalmazottként nem veszenk fel sehová! én ezzel megszivtam,nem is tudtam elhelyezkedni. ezért váltottam, most már mást tanulok,egyetemen.
2011. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gyakorlati helyért errefelé 400 ezreket kell fizetni.... :S
2011. aug. 1. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

uhh ez durva! hol,melyik városban? Én 2005-2007-ig jártam Bp-en,az Ipartestületi Szakiskolába,és se ott, se a gyak.helyen nem kellett fizetnem...

ha ezt akarod tanulni,akkor ide gyere!

2011. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!