Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen táskát válasszak?

Milyen táskát válasszak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vok most megyek gimibe(9.osztályba).Milyen táskát ajánlanátok ami nem ciki egy gimiben??

Lécci képeket is :))


2011. júl. 30. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem - hacsak nem valami elsősöknek való mesefigurásat választasz - nincs olyan hogy "ciki". Nekem volt oldaltáskám, hátizsákom, mindenféle táskám, egyik sem volt ciki.

Még egyetemre is szoktam hordani a hátizsákom, ez ilyen:

[link]

Ezt még 16 évesen kaptam névnapomra, most 24 vagyok, és azóta is bírja a kiképzést, pedig koncertekre is vittem sokszor, használtam párnának, amíg az első vonatot vártam, jártam vele kukoricát címerezni, túrázni, stb. És még mindig olyan, mint új korában.

2011. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen válltáskát, hátizsákos diákokat már nem nagyon látni....Egy olyan válltáskát válassz ami bírja a nagy súlyt.
2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!