Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskát válasszak?

Milyen táskát válasszak?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, bejáró leszek, és valami csajos táskát szeretnék..de nem tudom, miben szokták vinni a cuccost az egyetemen a lányok... :S
2009. aug. 14. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol laksz, de szinte minden nagy és egyetemi városban van angol turkáló. Iszonyatos tárkaválasztékot találsz és egyedieket. Kiváló minőségben. Sokszor majdnem újakat. Érdemes megnézni!
2009. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem válltáskát
2009. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
válltáska, ilyesmi. Nem kell túl sok cucc egy napra, max egy füzet, legalábbis nálam így van.
2009. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit kell vinni egy npara? Tényleg elég egy füzet? Más nem is kell? Égő ha kistáskával járok és egy mappával amiben a füzetem van?
2009. aug. 30. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdem az egyetemet:) Én egy nagyobb nőcis táskával indulok szerintem mindennap max egy mappa ha nem férnének el a füzeteim:D
2009. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És miylen szinűvel? bocs a hülye kérdésért,én egy nagy barna csajos táskát szeretnék, úgy is jön az ősz és majd a téli csizmámhoz is menne. :)
2009. aug. 30. 16:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és ahhoz a táskához miylen ciő megy? Sportosabb cipővel is tűrhető?
2009. aug. 30. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég változatos,hogy miben viszik a csajok a holmijaikat. Van,aki sportos válltáskát hord sportcipővel, deszkás cipővel, sokan egy nagyobb mappát hoznak és csak egy icipici táskával közlekednek, és van olyan (én is ilyen vagyok), aki egy elegánsabb óriástáskával közlekedik. Nekem egy fekete lakkbőr csatos válltáskám van. Egy A4-es füzet simán elfér benne, tolltartó, sminkcucc és egy szendvics is szokott nálam lenni, de nincs helyhiányom. Amúgy tényleg elég egy füzetet vinned, minden órán írhatsz bele, csak más-más tárgyakat külön lapra, és otthon ki tudod tépni és lefűzni egy mappába, én legalábbis így szoktam és rendezettek a dolgaim. Rá szoktam írni a lapokra, hogy például számvitel 1. előadás, matematika 5. gyakorlat stb. és otthon aztán szétszórtírozom. Ez sokkal könnyebb,mintha mindenhez külön füzetet vinnék, de persze arra is van példa,hogy egy-két lány hátizsákkal és 6-8 füzettel rohangál. Szóval a lényeg,ami neked tetszik és praktikus, olyat vegyél, amúgy a barna divatos szín, ha tetszik nyugodtan vegyél olyat. A cipőt meg igazítsd a táskádhoz. Ha egy csajosabb fazont választasz,akkor ne vegyél fel hozzá sportcipőt, inkább magassarkút, törpesarkút, balerinacipőt,de ez is tőled függ. Ezek nem szabályok, nincsenek kőbe vésve,ahogy neked kényelmes. Kellemes sulikezdést!
2009. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2009. aug. 30. 16:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Mikor már hidegebb az idő milyen cipőt hordasz ilyen táskához? Ami nem csizma még de már a balerina cipő hideg..
2009. aug. 30. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!