Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételivel átvesznek?

Pótfelvételivel átvesznek?

Figyelt kérdés
felvettek egy fösuliba de másikba szeretnék inkább menni..
2011. júl. 30. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel, de csak fizetősre tudtommal.
2011. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak az adhatja be pótfelvételire, aki nem jelentkezett, vagy nem nyert felvételt sehová.
2011. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kellett volna oda jelentkezned, ahová nem szeretnél járni. Most már vagy az a szak, vagy mást keresel, de főiskolára úgy juthatsz be.
2011. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írtam bocs. - első
2011. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam... és mi lenne a megoldás?
2011. júl. 30. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened!

Egyik megoldás lehet, hogy nem kezded el a főiskolát, jövőre újra jelentkezel. Közben vagy dolgozol, vagy nyelvet tanulsz, vagy szakmát tanul 1 évig.

2011. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, az a baj, hogy azzal, hogy most rádöbbentél mégsem akarsz oda járni, ahova felvettek, elvetted valaki mástól a lehetőséget...
2011. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó nemerre voltam kíváncsi... különben meg nemtudod mi a háttér.
2011. júl. 31. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:

A döntésképtelenség, és a "nem tudom mihez kezdjek magammal, csak beírtam" nem válasz.


Egyébként nem vesznek át pótfelvételivel, mert oda csak azok jelentkezhetnek, akik nem jutottak be első körben fősulira, egyetemre.

Ha jól tudom, akkor egy félév után megpróbálhatsz átjelentkezni másik főiskolára.

2011. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!