Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen a tanárok, diákok...

Egyetemen a tanárok, diákok máshogy viselkednek ha valaki fizetősre jár pótfelvételivel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha vizsgázok akkor az megjelenik a lapomon fizetősön vagyok ? Emiatt kivételeznek velem negatív módon ? Sajnos gólyatáborba se tudok elmenni ... Nehéz így a beilleszkedés ?
2011. aug. 15. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem be volt bélyegezve az indexemben, hogy költségtérítéses vagyok, de ez 8 évvel ezelőtt volt.
2011. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tanárok és a diákok nem is tudják, hogy Te államilag támogatott vagy költségtérítéses finanszírozásban folytatod a tanulmányaidat, ezzel a Tanulmányi Osztály foglalkozik. Ezáltal nem leszel diszkriminálva emiatt.
2011. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnák se érdekelné őket, mivel az okokat nem tudják, nem mindenki feltételezi azt, hogy nem volt meg a pontod...
2011. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon akarja, akkor meg tudja nézni, hogy min vagy, viszont amíg nem vagy primitív és bunkó, addig senkit nem érdekel.
2011. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudják de ha tudnák akkor sem érdekelné őket.
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól írják: nem is tudják, nem is érdekli őket.
2011. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit más világ ez, hidd el. Először is nagyon sokan vagytok. A tanárnak se kedve, se ideje ezzel foglalkozni. Örül, ha a zh-kat időben kijavíthatja, plusz még a fene tudja, hogy hány helyen tanít. Az egyetlen hely, ahol tud kivételezni, az a szóbeli vizsga. Lehet fog is, de nem ezért... vannak fura tanárok, fele annyira sem igazságos a rendszer mint középsuliban akár. De majd rájössz.


A legtöbb tanárod a nevedet sem fogja tudni. Vagy ha gyakorlatokon mégis, hamar feledésbe merülsz. Bár a jó teljesítményeddel a tanár fejébe vésni magad sose baj! (:


Egyébként neptunban meg tudják nézni, hogy fizetős vagy-e, de egyfelől szabadidejükben nem a neptunt böngészik kíváncsian a diákok után kutatva, másfelől meg rengeteg fizetős van, semmivel sem jobbak vagy rosszabbak mint az államisok.


A gólyatábor meg az ivásról szól, amennyit ott ismerkednek az hamar behozható. No nem mintha az egyetemi évek alatt ne lenne ezer+1 alkalmad inni. Beilleszkedés meg... azért ott már jóval nyitottabb, felnőtt emberek vannak, biztos, hogy ha nem vagy antiszociális akkor be fogsz illeszkedni, lesznek barátaid. Ha mégsem, az sem baj, soha senki nem fog emiatt piszkálni. Én azt mondom az első verzió azért jobb, hidd el nagyon jó az, amikor az évfolyamtársad meg kölcsönadja a jegyzetét, vagy segít felkészülni a vizsgára és viszont.

2011. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsokat, segítséget :) maximálisan megnyugodtam :)
2011. aug. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!