Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappalin tanuló dolgozó...

Nappalin tanuló dolgozó diákok, mennyit pénzt tudtok havonta keresni?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, és ha nem sikerül az állami, akkor havi 30 ezret kéne keresnem, hogy ki tudjam fizetni a ktg. térítést. De félek, hogy nehezen tudok majd ennyit keresni, vagy pedig olyan sokat kellene dolgoznom, hogy nem maradna idő a tanulásra.
2011. júl. 30. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges. Diákmunkák szerintem 500-800 ft körül fzetnek óránként, most neked h meglegyen a heti 7500, és pl olyan munkát vállalsz ami óránként 500at fizet akkor szombat vasárnap kellene 8-7 órát dolgoznod. vagy délutánonként hétköznap napi 4 órával több is meglenne, ez persze vizsgaidőszakban lehet nem előnyös, de napi 4 óra nem annyira sok.
2011. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
30 ezret simán meg lehet keresni, de akkor még nem ettél, nem fizettél a lakhatásért, nem utaztál, nem szórakoztál. Emiatt necces.
2011. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban a városban lakom, ahova menni szeretnék. Szüleim támogatnak, tehát kaja, pia, alapvető dolgok, eddig nem dolgoztam, és az extrák is belefértek, konditerem, bulizás, stb. Viszont a ktg. térítést nem szeretném rájuk terhelni, meg ha még marad pénz, akkor a kondibérletet, bulizást, egyéb dolgokat fizetném magamnak.
2011. júl. 30. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Lehet ennyit keresni ahogy előttem is írták.Arra figyelj még,hogy a költségtérítés összegét évente emelhetik.Nekem pl.megemelték 20.000 ft-tal annak idején.Szóval ezt is számítsd majd bele.
2011. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!