Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott informatika...

Előrehozott informatika érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 9.es tanuló vagyok[most megyek 10.be].

Közgazdasági szakra járok ,így csak heti 2órában tanuljuk az informatikát ,és csak 2évig[9-10.-ben]

De ettől függetlenül ,eléggé jártas vagyok a számítógépekkel kapcsolatban.[szétszedem-összerakom őket, szóval nagyjából értek hozzájuk]

Az lenne a kérdésem ,hogy lehetne-e esélyem egy középszintű informatika érettségire 10.végén?

Tudom eléggé buta kérdés, és nem osztottam meg túl sok információt, de kiváncsi lennék a véleményetekre...

Esetleg annak aki már érettségizett belőle leírhatná ,hogy milyen volt:)

Előre is köszönöm!


2011. júl. 30. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy érettségizhess belőle, meg kell szerezned a két év osztályzatát. Tehát neked osztályzót kellene tenne belőle még 10.-ben. Szerintem ez hülyeség, főleg, mivel szivatnak osztályzón, és elég lenne 11. első félévében megcsinálni az előre hozottat.
2011. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 flora08 ***** válasza:
Szerintem is ráérsz 11.-ben, mert (mint írták előttem) akkor már meglesz a két jegyed, nem kell osztályozót tenni. Középszint simán menni fog, én is abból érettségiztem:)
2011. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teszel egy osztályzó vizsgát és ha sikeres, akkor mehetsz előrehozott érettségire. Én is így tettem le infóból. Alapvető ismeretek kellenek hozzá, excel, word, access, power point és némi weblap készítési ismeret. Szerintem nagyon könnyű, 5ös lett.
2011. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még 11.-ben.
2011. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!