Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott informatika...

Előrehozott informatika érettségi (emelt szint)?

Figyelt kérdés
Van valakinek, valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban? Úgy értem mire számíthatok, milyen feladatok ilyesmi. (Továbbá érdekelne az is hogy ilyenkor feltétlen kell osztályozó vizsgát tennem? Nem csinálhatom úgy, hogy leteszem és utána továbbra is bejárok az órákra?)
2011. aug. 2. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az osztályozó vizsga kötelező, mivel utolsó éved is van infóból.
2011. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod a feladatokat, osztályozó vizsgát akkor kell tenned, ha az iskola tanterve szerint még lennének hátra éveid, amikor infót kell tanulnod. Ha utána megkéred a tanárt, hogy ugyan be szeretnél járni, tuti nem fog kidobni.

Érettségi ősszel meg tavasszal van, a mostani őszire szeptember 5.-ig lehet jelentkezni. Az osztályozó vizsgát illetően a tanárodat kell megkérdezni. Én azt ajánlom, hogy legközelebb csak tavasszal menj, sok idő rá felkészülni.

2011. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden féle képpen csak tavasszal mennék vagy esetleg még egy évvel később ősszel... Csak nem tudom hogy mire számíthatok, a feladatlap oké de gondolom van szóbeli is, nem? Az miből áll?
2011. aug. 2. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóbeli minden évben más.
2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóbeliben szinte bármi lehet.. nincsenek tételek, csak témakörök.
2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsennek tételek, csak témakörök? Az mit jelent? ugyan az a kettő nem? És kb hány "témakör" van?
2011. aug. 3. 13:01
 7/7 A kérdező kommentje:
De gondolom csak akpok előtte valami lapot a "témakörökről" nem? :) (Bocs ha értetlen vagyok, csak még nem érettségiztem :D)
2011. aug. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!