Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól lehet tudni, hogy...

Mikortól lehet tudni, hogy milyen jegyzetek, könyvek szükségesek az egyetemen? Mekkora kiadásra számíthatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
majd első órákon fogják megmondani. de inkább felsőbbéveseket kérdezz meg, hogy mi az amire szükséged lesz. egyébként én még egyetlen könyvet se vettem.
2011. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk első órákon mindig vagy odaadják kinyomtatva a tematikát, vagy felteszik netre a tanárok. Ott le van írva az olvasmánylista. De ezeket felesleges megvenni, mert sose egy-egy teljes könyv kell, hanem sok könyvből egy-két fejezet vagy rész, esetleg folyóiratokból néhány tanulmány. Ezekre ott a könyvtár, de előbb neten is érdemes rákeresni, mert sok minden fent van.

Persze nem mindenhol van ez így, vannak szakok, ahol kellenek könyvek is, mert több évig használatosak, de ezt ugye nem lehet általánosságban megmondani.

2011. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első órán elmondják. Ha nem mondja el a tanár, akkor jelentkezz és kérdezd meg.

Egyébként tényleg meg lehet úszni olcsón, én eddig egyetlen könyvet vettem meg, ezt is csak azért, mert hasznosnak találtam, és jó ha megvan itthon. A többit mind könyvtárból vettem ki, illetve sok könyv a neten is kering beszkennelve.

2011. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!