Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kerültetek be az...

Hogyan kerültetek be az orvosira? (idén, vagy tavaly érettségizők).

Figyelt kérdés
Minden érdekelne!Nyelvvizsga,mennyi,milyen szintű? Miből érettségiztetek,hány százalékos lett? Hogy jöttek össze a pluszpontjaitok? Milyen volt az érettségi( fizika közép,és biosz emelt érdekelne főleg)? Orvosin kívül bejelöltetek más egyetemet is,vagy inkább kihagytok egy évet és újra megpróbáljátok? Légyszi írjatok! 18/L
2011. aug. 1. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én tavaly érettségiztem, nem vettek fel elsőre ezért kihagytam egy évet.

Tavalyról:

Kémia közép 94%

2 közép nyelvvizsga

Biosz emelt 69%

Idén:

ugyanez csak biosz emelt 76%

és vidékre jelentkeztem, de ha pestre akarsz menni ez bőven nem elég.

2011. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy tanultam, és volt némi szerencsém, de ez szerintem mindenre igaz... Nem kell túl misztifikálni, készülj fel rendesen, ennyi.

Volt 2 középfokú nyelvvizsgám (angol, német), emelt biosz és közép fizika. Tavaly érettségiztem, elsőre megvolt, orvosin kívül nem jelöltem mást. Tavaly a biosz közép elég húzós volt, a közép fizikában meg változtattak egy kicsit a feladatokon (adtak kifejtőset, amit addig soha...), és az se tetszett túlzottan:) de meglett, szóval, már kit érdekel.

2011. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,hogy írtatok :) még annyi,hogy hány ponttal kerültetek be?...nekem sajnos csak egy nyelvvizsgám lesz :/ hát,ha jóra megírom a bioszt,meg a fizikát remélem bekerülök...jó nektek hogy már túl vagytok ezen :)
2011. aug. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: én 420-al
2011. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. 435 - SOTE
2011. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!