Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ausztriában egy kis "farmon"...

Ausztriában egy kis "farmon" élnék? Hogyan juthatnék el az álmomig?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy szerintetek hogyan lehetne megvalósítani azt hogy Ausztriában éljek mondjuk és egy farmon dolgozzak? Lehet sok filmet néztem(egyébként nem) de olyan szívesen gazdálkodnék én is így,lenne egy kis faházam, a legelőn lennének állataink,nagyon szívesen végeznék minden ilyenfajta munkát, ami ezekkel kapcsolatos. Persze nem akarok mindent egyszerre,az is elég lenne ha csak ott segíthetnék a "farm,tanya,legelő" körüli munkákba. Azért írtam ebbe a kategóriába,mert ha lenne bármilyen tanfolyam,iskola,ami közelebb vinne az álmomhoz szívesen csinálnám,mert ugye így nem értek hozzá. Vagy jobb lenne elfelejtenem,mert oda születnem kellett volna? 20/L


2011. aug. 3. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is tanul meg felsőfokon németül. Másodszor érdemes lenne elvégezni vagy egy mezőgazdasági szakmát, vagy mezőgazdasági technikumot, vagy egyetemen a gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök szakot.


Sok sikert kívánok! Ne add fel az álmaidat!

2011. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát elmész egyetemre valami agrár szakra.

ha tudsz németül akkor kiköltözöl ausztriába.

nem nagy cucc.

2011. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,németből most készülök felsőfokú nyelvvizsgára, az elég jól megy, az agrárképzést pedig megnézem, hogy milyen lehetőségek vannak:)
2011. aug. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!