Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Egyetemen van kötelező...

Az Egyetemen van kötelező sportolás?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem Jogi karára megyek igazgatásszervezői szakra! A neptun rendszerben a tantárgyfelvételnél nincs olyan, hogy testnevelés!


De úgy hallottam, hogy szokott lenni kötelező sportolás, foci vagy konditerem. Tájékoztatnátok erről ?


2011. aug. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Diplomához kötelező a sport, de Neptun még nincs frissítve, azt hiszem.
2011. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen kritériumtárgy, a Közoktatási Törvény szabályozza.
2011. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a tesi óra keretén belül lehetett választani, hogy inkább kondiba, úszásra stb járunk el, az adott hely leigazolja és megvan a félév.
2011. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi köze van a közoktatási törvénynek az egyetemhez??? Árulja már el valaki... -.-
2011. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na az jó! Ha kondiba megyek akkor ingyenes a belépés a konditerembe vagy saját költségen kell állni ? Egy héten hányszor kötelező menni ?


mert szoktam én lejárogatni a terembe és ha van lehetőség, ill. ha kötelező akkor heti 3* lemennék én, csak nem tudom hányszor lehet

2011. aug. 5. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk BME-n a kollégiumokban vannak a konditermek, félév elején kell jelentkezni. 10 000 ft/félév a külsősöknek (bár most lehet, hogy emelték), és annyiszor mész le, ahányszor csak bírsz. 5 hónapon keresztül, heti 7 napon keresztül is akár...
2011. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Külsősöknek 10e /félév? Ez pontosan mit jelent? Máshol van jogviszonyom, vagy egyáltalán nincs?

2011. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neptunban egy rakás tárgy nincs benne, legalábbis én nem találtam, bár én TTK-s leszek. És 2 félév kötelező, ha jól tudom, a sport.unideb.hu oldalon írnak bővebben.
2011. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A külsős elvileg a "nem kolisokat" (BME) jelenti, nem tudom, hogy más egyetemekről is lehet-e jelentkezni ide.
2011. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!