Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ETR rendszerben a felhasználói...

ETR rendszerben a felhasználói név miből áll össze, az ELTE-n?

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. aug. 7. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyes adataidból: név, születési hely, idő, anyja neve. Ezekből kreálnak egy egyedi kódot neked.
2011. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak egy példát mondok,az enyém mondjuk KAGTAAA a csoporttársamé MIGTABA.Az első három a névből jön,azt értem,gondolom a negyedik a szak,viszont az enyém vége AAA,az övé ABA.Mit jelenthet ez a különbség?
2011. aug. 7. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem ugyanúgy, mint a PTE-n.

írok egy fiktív példást: Legyen az emberünk Kis Géza PMMK karos ember, aki 2007ben kezdett. Az ő EHA kódja: KIGPAAP

KI G az első 3 betű a vezetéknév első kéttő és a keresztnév első betűje, P ez évenként változik sora haladnak az ABC-ben, szerintem sulinként más és más, A asszem ez azt jelenti, hogy államis, az utolsó előtti betű random változik, jelentősége nincs, P a végén a kart jelöli PMMK

2011. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 7. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:

KAGTAAA: KAG neved betűi, T ebben az évben ez a betű, a tavalyiknak S, A mint államis, A a random betű (az abc-ből bármi lehet), A a kart jelöli (nem tudom nálatok mi lehet)

MIGTABA: MIG névből, T az év, A államis, B a változó betű, A meg a kar, gondolom egy helyre mentek :)

2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na várjatok:) Az AAA és a ABA az stimmel nem kitalált,de költségtérítésről van szó,nincs is állami,a kar az stimmelhet.Akkor úgy néz ki,hogy annak az egy betűnek nincs jelentősége.
2011. aug. 7. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Az eleje oké, hogy név, de nekem a vége ABP volt 2005-ben az ELTE-n, megfejthetetlen (szerintem ez a születési idő, anyja neve stb. alapján kombinálódik) :)
2011. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az EHA-kód utolsó betűje a kart jelzi.

A a jogi kar, a B a bölcsész-, társadalomtudományi. T természettudományi, P pszichológiai, G gyógypedagógiai, O tanító- és óvóképző, I informatikai.

2011. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szabó Tilda idén elsős bölcsész kódja pl lehetne: SZTTAAB.ELTE

SZT - Szabó Tilda

T - az évfolyam évenként változó kódja

AA - azt jelöli, hogy hanyadik vagy a névsorban. Pl. AA az első olyan ember, akinek SZT a monogramja. AB a második, stb.

B - kari kód, jelen esetben bölcsész.

2012. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!