Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha átiratkozok egyik egyetemrő...

Kovács Pál kérdése:

Ha átiratkozok egyik egyetemről egy másikra, meg kell tartanom a régi indexemet?

Figyelt kérdés
csak mert szeretném eldobni.
2011. aug. 8. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kellene tartani igen, de nem fogja soha senki kérni tőled... De gondolom az általános iskolás bizonyítványod is megvan, azt sem dobáltad ki.


Ha később el akarsz fogadtatni majd valamilyen tantárgyat az új egyetemen, akkor az indexeddel tudod igazolni, hogy valóban teljesítetted.


Nem tudom, hogy átjelentkezéssel vagy új felvételivel mész az új helyre, de ha átjelentkezéssel, akkor esetleg az új egyetem még kérheti is, hogy mutasd be a régi leckekönyvet. Nem tudom, hogy működik ez.

2011. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!