Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Három éves keráiaipari szakköz...

Három éves keráiaipari szakközépiskolával mihez tudnék kezdeni? Jobban érdekel a gépírás és valami adminisztratív munka, amihez viszont csak egy gyorsgépírói és egy alapszintű számítógép ismeretű diplomám van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol tanultál de kérlek fordíts nekem:


keráiaipari ?? Milyen? Kerámia ipari? Kereskedelmi? stb??


S a gyors és gépírói illetve az alapszintű számítógépes ismeretekről kiállított papíri nálunk nem diploma, hanem bizonyítvány.


De egyikkel sem mész sokra. Min érdemes adminisztrációhoz ECDL és egy Alap de inkább középfokú nyelvvizsga az általad preferált nyelvből. Az érettségid mellé.

2009. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerbiában fejeztem be egy hároméves középiskolát. Mivel ott nem volt lehetőség elhelyezkedni a szakmában, ezért fordultam Magyarország felé. Szerettem volna elvégezni a 4. is de nem volt rá elég érdeklődő, ezért nem is indították el. Most ott tartok, hogy valami más területen szeretnék elhelyezkedni, ami ezzel a diplomával nem igazán lehetséges. A tízujjas gépelés elég jól megy és ezért valami ehhez kapcsolódó munkát szeretnék végezni. Ha megszerzem az érettségit, akkor van esélyem valamilyen átképzésre, de addig még arra sem.
2009. szept. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!