Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz magántanulónak lenni?

Nehéz magántanulónak lenni?

Figyelt kérdés

Milyen időközönként kell menni vizsgázni?

Milyen tantárgyakból nem kell vizsgázni?

Az informatikával mi a helyzet?(azt hogy lehet itthon tanulni)

olyan írjon akinek van tapasztalata.


2011. aug. 9. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
én már jó 10 éve még általános végén voltam magántanuló. félévente volt vizsga. rajz, ének, tesi hármasból nem kellett. ha jól emlékszem.
2011. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia!és technikából?
2011. aug. 9. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy osztálytársam,aki idén kb.májusban lett magántanuló.Ő egy meglehetősen furcsa példa:vannak egészségügyi problémái (műtötték a szívét pár éve),erre hivatkozva ugye lehet magántanuló.De ő inkább a maximalizmusa kergeti az őrületbe:szegény egy ideje kis híján idegösszeomlást kapott,mert éjjel-nappal tanult,és ha úgy érezte,hogy egy dogája nem lesz hibátlan,nem jött suliba...egyébként a csaj nagyon társaságkerülő is,úgyhogy ez is lehetett oka annak,hogy magántanuló lett.

Szóval szerintem nem igazán jó magántanulónak lenni.Egyébként gimisek vagyunk,két év múlva végzünk.Úgy tudom,hogy az osztálytársamnak nem kell vizsgáni kézségtantárgyakból (rajz,ének,tesi,technika passz,mert nekünk olyan nincs:)),félévente van vizsga (írásbeli+szóbeli),év közbe arra a dogára meg órára jár be,amelyikre akar.Ő év közben lett magántanuló,tehát amiből le tudták zárni,abból nem kellett vizsgáznia.

Így többet tudott tanulni és persze kitűnő lett év végén.Ismerem jól,mert egy évig mellette ültem...

2011. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több választ szeretnék!
2011. aug. 12. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!