Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások/egyetemisták! Mit...

Főiskolások/egyetemisták! Mit dolgoztok? Boldogultok? Nem megy a munka a tanulás rovására? Milyen gyakorisággal jártok be az iskolába?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért, most kezdem az úgymond nagybetűs életet, és tanácstalanul állok minden előtt. Köszönöm előre is! :)
2011. aug. 11. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nagyon szakfüggő. Nekem nem lenne időm semmilyen melóra sajna. De egyik bnőm kommunikáció szak mellett egy kávézóban=kocsmában dolgozik, nem is igen jár be órára. De szerintem minden tárgya meglett....
2011. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Mit dolgoztok?

pénztáros vagyok, és értékesítési menedzser egy multinál

Boldogultok?

kicsit egyedi eset vagyok, novemberre várjuk a kislányunkat, ennek ellenére kijövünk a pénzünkből :)

Nem megy a munka a tanulás rovására?

nem, vizsgaidőszakban alapból kevesebbet dolgozom

(illetve át fogok iratkozni estire, amint meglesz a pici)

Milyen gyakorisággal jártok be az iskolába?

én hetente 3-4 napot voltam bent, így vettem fel az óráimat, ritkán lógtam előadásokról


egy jog hallgató :)

2011. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) És munkahelynél mennyire rugalmasak? Tehát pl ha megérném a főnököt, hogy így és így vannak felvéve az óráim, ilyenkor nem tudok dolgozni, engedje meg hogy ne kelljen bemennem azokban az időpontokban, vagy pl egedélyt kérnék, hogy vizsgaidőszakban kevesebbet dolgozzak, kiröhög és elküld vagy belemegy természetesen kevesebb pénzért? Tudom, hogy nagyon változó, de még mindig személyes tapasztalatokat várnék! :)
2011. aug. 11. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

21:43 vagyok


Nálunk úgy működik, hogy 1 hétre előre leegyeztetem, mikor tudok jönni dolgozni. Ez függ attól, lesz-e ZH, lesz-e vizsgám a közeljövőben, mennyire vagyok fáradt, mennyire kell a pénz, mennyi munka van, ilyenek.

2011. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :)
2011. aug. 11. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
én matek szakos vagyok és nem dolgozom mellette.
2011. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!