Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy humán beállítottságú...

Egy humán beállítottságú ember mennyire tudja megtanulni a reál tárgyakat? (Hogy ilyen irányba menjen tovább tanulni)

Figyelt kérdés
Bölcsészre nem akarok menni, mert ahogy látom elég hasztalan lenne:S
2011. aug. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem beállítottság kérdése. Mindent meg lehet tanulni, csak aki régebbről foglalkozik vele, és emellett még érdekli is, annak könnyebben és gyorsabban megy.

Lehet az alapoktól kell elkezdeni, meg sokat kell tanulni, de ha ezt akarod, akkor menni fog.

Lehet elő kell venni az ált. iskolás könyveket, és megoldani minden feladatgyűjteményt, hogy újraértelmezd a reál tárgyakat, és megértsd -ha elhanyagoltad-, de menni fog, csak sokat kell vele b*szakodni.

Az emberi agy nem így működik, hogy beállt valamiféle tudományágra, a tudományágakat az ember szegregálta, nem az emberi agy -jó tudom, van ebben ellentmondás.

2011. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

hát ha humános vagy akkor szerintem ne kísérletezz vele.

én is humános vagyok és végigszenvedem pl. a középsulit ami a matekot illeti.

ugyanakkor minden másból jó vagyok,versenyekre járok magyarból,angolból előrehozottan érettségiztem.

heti kétszer járok matektanárhoz és nem megy.pótvizsgáznom is kell sajnos,pedig otthon is tanulok.

voltam vizsgálaton is nevelési tanácsadóban,hogy mért nem megy és ott is az lett az eredmény,hogy intelligens vagyok és jók a képességeim de nincs számolási készségem.

2011. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En pont igy vagyok, mint te. Total human, 96%-os erettsegi magyarbol, matekbol 38. Ennek ellenere megyek egy igencsak realos szakra. Csupa kemia, fizika, biosz. Nem zavar, mert nagyon erdekel es tudom, hogy ebbol megelek majd. Elkezdtem ujra tanulni az altalanos iskolas konyveket es mondhatom egesz jol megy. Ambiciozus vagyok es szorgalmas, emellett nagyon erdekel a szakom. Szerintem behozhato, de majd meglatjuk ha elkezdtem elesben. :)
2011. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást:D Hát én is megpróbálom, remélem, hogy menni fog:)
2011. aug. 14. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon humános beállítottságú vagyok:töriből,magyarból,nyelvekből mindig 5-ös voltam, matekból 3 vagy 4.

Ennek ellenére felvételiztem gazdaságelemzőire, mert bölcsésznek nem mentem volna és amúgy is érdekelt a gazdaság müködése. Ha tudom h ez mekkora szívás... az első 2 félévben vért izzadtam a gazd.matekkal,már ott tartottam h feladom, de nagyon sok gyakorlással, 1 félév csúszással behoztam a lemaradást és 4-esre vizsgáztam belőle :D Bár a mai napig nem értem h sikerült 4-esre...


Szóval elhatározás és szorgalom kérdése az egész.

2011. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!