Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki járt nappali tagozaton...

Ki járt nappali tagozaton termékdíj ügyintéző képzésre? Tudna valamit mondani arról, hogy milyen könyvek voltak és a csomag mennyibe került, illetve, hogy mennyi volt a heti óraszám?

Figyelt kérdés
Most kezdem szeptemberben nappalin és az iskolában még azt se tudják megmondani, hogy mikor lesz a tankönyvárusítás. Elkeserítő :(
2011. aug. 17. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly ilyenkor beiratkoztam egy ilyenre. Felnőttek részére indított, de nappali képzés keretében. Ezért minden héten: hétfőn, szerdán, pénteken d.u. 4-7-ig, szombaton reggel 8-13-ig voltak az órák.

Amikor beíratkoztam, direkt megkérdeztem, hogy a szaktárgyat ki fogja tartani, amire a válasz: majd a VPOP Regionális Igazgatóságáról jönni fog olyan előadó, aki mindezt már a gyakorlatban csinálja, mindent tud, amit nekünk majd tudni kell.


Tankönyv: mivel előző években ilyen képzés még nem volt (mondták), nyomtatott tankönyvek nem állnak rendelkezésre. Így minden tárgyból az előadásokat körmöltük, amit írásvetítőn tártak elénk, és a jelzett jogszabályokat pedig "otthon szedjük le a netről". (Attól függetlenül, hogy a tankönyv árát beszedték)


Amikor kiderült, hogy a szaktárgyat az az előadó "előre tanulja, és majd elmondja nekünk", aki egyébként másik tárgynak volt az előadója (Vámjog), no akkor hagytam ott.


Szerintem nem elegendő, ha papír van egy iskoláról, mert ha a gyakorlatban valamit nem fogunk tudni hiba nélkül megcsinálni, az ellenőrzések során a VPOP-t nem érdekli, hogy olyan helyen végeztem az iskolát, ahol nem álltak a helyzet magaslatán, attól még keményen bírságolnak.

Én pedig az ilyet nem szeretem.


Bízzunk benne, hogy azóta változtak a dolgok, és valóban legalább tankönyvet fognak adni.

2011. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Írtam az iskolának is, de csak annyit írtak, hogy dolgoznak rajta:(
2011. aug. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!