Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Be rakhatok 2 jól összeszokott...

Be rakhatok 2 jól összeszokott hullámos papagáj közé 1 másikat? (amik vannak 1 fiú 1 lány most be szeretnék rakni egy lányt) szerintetek bántanák?

Figyelt kérdés
szeretném megtudni!!!!!!!!!!!
2011. aug. 28. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, hogy mi lenne! Próbáld ki, ha csipkedik és kergetik, akkor meg vedd ki!

De az elején minden új papagájt csipked a régi, de majd összeszoknak! De ha nagyon durván kergeti és csipkedi, akkor azért vedd ki!

És csak akkor rakd be ha van elég hely! Mekkora az a kalitka?

2011. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Nekem is egy pár volt, majd kaptam még egy fiút. Hetekig külön kalitkában volt, a másik mellett és úgy láttam érdeklődnek egymás iránt, ezért összeraktam őket. Nagyon nem kellett volna. Az eredeti pár lány tagja az új fiút választotta párjául, a régi fiú pedig féltékenységből vagy nem tudom miért, de addig üldözte az újat, amíg az már enni se mert és egyszer csak lefordult a rúdról. Szegény lány próbálta élere kelteni, még a fejét is betörte, mikor csipkedte, hogy keljen fel. Hülye fejjel nem vettem észre, csak mikor már megvolt a baj. :(


Szóval, szerintem nagyon rossz ötlet.

2011. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tönkre akarod tenni annak a harmadik madárnak az életét, akkor igen, amúgy nem!
2011. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Vegyél egy hímet az egyedüli tojó mellé és külön kalitkában tartsd őket mert ha 1 kalitkába teszed a két párt akkor az egyik pár lenne a domináns és bántaná a másikat.
2011. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jóóóóóóóóóó
2011. aug. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!