Milyen a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy a gólyatábor miről szól ott kik vannak és ott mit kell csinálni és meddig tart??
2011. aug. 20. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg a sajátod meddig tart? Minden gólyatábor más időpontba van és máshol van, mások vannak ott stb stb. Amúgy nem írtad, h milyne gt, egyetemi, középsuli stb, mert nem mindegy
2011. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
középsulis és hogy ott mit kell csinálni miről szól :D
2011. aug. 20. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most megek jövőhéten középsuliba felügyelőnek. Amúgy, amikor én voltam gólyatáboros (felekezeti gimi), akkor reggel 7-kor kelés, reggeli torna, reggeli, vmi hülye foglalkozás, ami alól nagyon-nagy ügyesség kell, h. kibújj (pl. vmi szar vetélkedő, de amúgy egész jók szoktak lenni). ebéd, vmi hülye túra vagy strand (ha olyan helyen van), vacsi, tábortűz, áhitat, szunya ->hivatalosan.

Amúgy: 7kor kelés, reggeli szerencsétlenkedés, kajaaa, égesd be a többit(vagy magadat)- program, kajaaaa, béllógató túra (jó, lehet, h. csak én utálok túrázni xD) kajaaa, tábortűz (ima az elején, aztán meg ivászat xD).

Az ofő van ott, pár tanár (2-3), felsőbbéves diákok (5-en, 6-an csak, ők lesznek a csapatvezetők vagy, akik kiszabják a büntetést, ha nem alszol este, reggelitornát vezetnek és nekik nemkell csinálni semmi kötelező programot xD-devárommárahétfőt:D:D:D), na meg az osztály :D mivel már nem abba a felekezeti suliba járok, itt már csak 4 napos lesz a szecskatábor, de a másikba 1 hét volt. Külömböző. Ott pl: a suli nyaralójában volt az osztály, itt meg a suliban (kolesz). Iskolafüggő. :D De egy tuti, h. felejthetetlen élmény!!! :D

2011. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kössz de az lenne még a kérdésem vannak olyan feladatok ahol pl. pucérra kell vetkőzni?
2011. aug. 21. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan biztos nincsen. Az majd az egyetemi gólyatáborba lesz, de ott se kötelező:) Nyugi nem lesz semmi ilyen:)
2011. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(azvok aki a hosszú választ írta)Hee? oO Ilyeneket kitől hallottál? Semmi szivatós feladat nincs. Olyanok vannak, h. zászlófestés, esti játékok, h. mondja el vmi hülye titkot magadról, ajándékokat meg üzeneteket küldtök egymásnak titokban és gyere rá, h. ki vt. az, aki neked küldött vmit. Meg ilyen, h. éjszakai túra. Nem egyetem :D ott már komolyabb :D
2011. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz kössz királyok vagytok :D
2011. aug. 21. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
#5: miért, melyik egyetemen van olyan vetkőzős dolog?
2014. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!