Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi tanácsok. Mit? Hogy?

Kollégiumi tanácsok. Mit? Hogy?

Figyelt kérdés

16/f vagyok kollégiumba(11.évfolyam) kell mennem 3 hónapra

Tanácsokra véleményekre lenne szükségem

Mire számitsak?

Nehéz lesz -e beilleszkedni ?

A felettem levő egy évfolyam fog e "szívatni" ?


2011. aug. 21. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy szivatnának,ha szivatnak is valakiket akkor azok a 9-esek lesznek. A 12-esek inkább már az érettségire készülnek és nem holmi "szivatással" foglalkoznak.

Gondolom ismersz már embereket a kollégiumban hogy 11-es leszel,nem? Vagy új suliba mész? Az hogy a többiek hogyan fognak veled bánni az iskola szintjétől is függ,de szerintem segítőkészek lesznek. Ha az eddigi sulidba mész kollégiumba akkor nem hiszem hogy gond lesz mert gondolom vannak barátaid,osztálytársaid akik szintén kollégisták és velük találkozhatsz,esetleg az is megoldható lenne hogy egy kollégista ismerősöddel rakjanak össze,ha ezt kéred.

2011. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Új iskola új társaság senkit nem ismerek
2011. aug. 21. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!