Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s biztonsági őr tanfolyamr...

OKJ-s biztonsági őr tanfolyamról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Júniusban indul,és szeptemberig tart. Csak ennyit tudunk egyenlőre.Munkaügyi központon keresztül történik.Mire számítsunk,felvételi,orvosi vizsgálatok, költségek, hányszor kell egy héten menni,ilyenek érdekelnének elsősorban. Aki már végzett ilyet légyszi ossza meg velem a tapasztalatait,köszi.
2009. ápr. 16. 07:25
 1/2 anonim válasza:
igen kell orvosi vizsgálat. egyhéten egyszer kell kell menni. hát én magán uton teszem le. és hát 45 ezer ft, plusz fegyvervizsga, az 20 ezer, minden esetre nagyon sokat kell tanulni. javaslom ha van diktafonod arra mondd rá. én is igy csinálom, és jobban tanulom. lessz fegyvervizsga, irásbeli szobeli. utána a kamara tagság kiválltása stb. pénz pénz pénz. fellehet kötni a gatyát. szia sok sikert
2009. ápr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! / Már azt hittem senki se válaszol!/
2009. ápr. 27. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!