Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csoporttársak? Valaki, aki...

Csoporttársak? Valaki, aki szeptembertől ZSKF-en szabad bölcsészetre jár? :D

Figyelt kérdés
Így beiratkozás előtt néhány nappal,gondoltam felteszem a kérdést:D
2011. aug. 23. 02:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mindenki azzal érvel, hogy nem lehet menni vele semmire, a nullával egyenértékű, stb. Csak az a baj, hogy ezeknek az embereknek a 101%-a a piacot veszi figyelembe. Mi van, ha ő egy boldog bolond akar lenni, és azt tanulja, amit szeret?
2011. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
boldog bolond lesz,aki éveken át azt tanulhatja,amit akar,utána meg boldogtalan szegény ember aki rákényszerül újabb évekig tartó tanulásra hogy legyen mit ennie
2011. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hmm,nos,köszönöm a kommenteket,de a kérdésem nem az volt,hogy ezzel a szakkal megyek-e valamire vagy hogy milyen jó eladó leszek a mekiben. Engem ez!!! a szak érdekel. Miért tanulnék mérnöknek,ha tudom,hogy abban nem leszek jó? Én egy "boldog bolond" akarok lenni.:)

Csak egy tanács mindenkinek,nem attól lesz valaki "menő",hogy egy hatalmas hírnevű iskolában tanul. Nem mindenki egyforma,nekem ez az iskola és ez a szak,ami bejön. És hogy mi lesz velem a jövőben emiatt? Ez a jövő kérdése,amit ÉN meg fogok tudni oldani.:))


ui.: a büfések is keményen dolgoznak,attól hogy lenézed őket,te nem leszel magasabb rangú

2011. aug. 23. 19:15
 14/16 anonim ***** válasza:

engem csak az érdekelne,hogy mik a terveid,hogy mégis mit akarsz dolgozni ezzel a végzettséggel :)

Amúgy látom eléggé naiv vagy :) De nem baj erre magadtól is rá fogsz jönni.

Ja,és a büfészakma kifejezés nem a büfések leszólására szolgált,egyáltalán nincs köze a büfésekhez,hát bocsi,de nem csodálom hogy erre a töltelékszakra fogsz járni :)

2011. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, én oda megyek :) ha gondolod beszélhetnénk e-mailben, vagy msnen, mert hát, nem ismerek arra senkit, jó lenne megismerni egy csoporttársat :D
2011. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De miket tanultok ott?
2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!