Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mikre van szükség...

Egyetemen mikre van szükség az Office programok közül?

Figyelt kérdés
Nyilván Word, a beadandó dolgok miatt. Még mikre van szükség az Office-ból?
2011. aug. 23. 18:52
 1/5 reptoid ***** válasza:
Azt megsúgod, hogy programtervező informatikus leszel, netán gépészmérnök esetleg anglisztika szakon tanulsz? Nagyon nem egyforma programokra van szükségük.
2011. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jog. (Azt mondjuk sejtettem, hogy a programtervező informatikusoknak spéci programokra is szükségük van, meg azt, hogy a közgazdaságra nem árt az Access.)
2011. aug. 23. 19:05
 3/5 reptoid ***** válasza:

Másra nincs, bár az is kérdés, hogy melyik Office-ra gondolsz, mert van többféle abból is.

Még egy pdf olvasót szereznék be mellé egyébként, bár az nem Office.

2011. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még Powerpoint is kellhet a prezentációk miatt...
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! :D


Az office csomagra tényleg szükséged lesz, lehet, hogy van olyan tárgy, ahol valami adatot kell feldolgozni, arra jó az excel, mert sohasem tudhatod, milyen beadandóhoz mit kell írni. A power point és word is fontos.


Emellé szerintem mindenképpen kell egy pdf olvasó (adobe reader).


Mivel nálunk minden egyetemi és nyomtatós gép teljesen vírusos, ezért egy nagyon jó vírusirtót szerezz be. Nem akarok hazudni, egyszer átvittem a pendrive-om évfolyamtársamhoz, nekem avast antivir + comodo firewall volt rajta és az ő kasperskyje talált rajta 38 vírust... Ezzel ne játsz, mert sok mindent neten intézel majd el, pl. a neptun/etr belépés (jelszó), bankügyletek (befizetés, átutalás), úgyhogy jobb óvatosnak lenni! :D


Érdemes a fontos adataidról biztonsági mentést készíteni még most szerintem és nem lesz gond. :D

2011. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!