Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosin mennyire nézik a...

Állatorvosin mennyire nézik a külsőt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy pl orvosinál nem nagyon fogadják el ha extrém külsőd van. Én szeretnék tetoválást, látható helyre, és mindig is kicsit extrémebb,rövid hajam volt. állatorvosi pályán ezt mennyire tolerálják?
2011. aug. 26. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
orvosin a betegek véleménye miatt szokták nézni. egy "kulturált" külsejű orvost a betegek szívesebben fogadnak, mint egy punkot pl. de sztem az állatorvosinál ez nem mérvadó. a kutyának rohadtul mindegy lesz, h hány tetkó van rajtad :D
2011. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem fognak elítélni a kutyák a külsőd miatt :) az emberek közül is csak a gyöpösödött agyúak :D
2011. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy nem csak én gondolom így:D de nem is az àllatok, inkàbb a gazdàik miatt aggódom.
2011. aug. 27. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutyát tény, h nem zavarja, de az a kutya általában nem egyedül megy az állatorvoshoz:) ott is sok az idős, nagyszülő korú gazdi, akik biztos, hogy nem szívesen vinnék az állatuk egy kitetkózott punkhoz. Ergó magaddal szúrsz ki. Tetkót még meg lehet oldani, hogy felkarra/vállra/hátra, a rendelőben úgyis köpenyben van a doki általában. De azért célszerű relatív hétköznapi külsőt választani, biztos, ami biztos.
2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!