Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Monapel külsőt lehet használni...

Monapel külsőt lehet használni textilpelussal?

Figyelt kérdés

Ezt a fajtát: [link]

néztem ki, de textilpelusaink vannak, nem vennék monapel belsőt, ha nem muszáj. Szerintetek lehet, hogy textilpelust hajtogatok majd ebbe a külsőbe? Van valakinek ilyennel tapasztalata?


2011. szept. 28. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


ebbe belehajtogatni nem tudsz. az a zsebes pelenka, amibe bele tudod hajtani a textilpelust vagy a betétet. a zsebes pl ilyen:

[link]

itt jól látod, hogy a két réteg között van hely, ahová be tudod csúsztatni (gyömöszölni) a betétet/pelust.


viszont ha egyéb úton rögzíted valahogy a gyerekre a textilpelust (nem tudom régen hogyan csinálták, én biztosítótűvel nem próbálkoznék. azt hiszem van erre való kapocs, de nem tudom, mi a neve...), akkor már elég rá ez a külső, amit néztél. viszont lehet, hogy a pelusba, ha már nagyobb lesz, kell extra nedvszívó betét vagy akár 2 pelus,mert a monapel belsők jóval több nedvességet bírnak felvenni, mint egy textilpelus.

amíg újszülött a babád, nem hinném, hogy gond lenne emiatt.


remélem érthető voltam:)

2011. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!