Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít nektek ha egy férfinek sportos teste van? Csak a külsőt nézve, aki nem kimondottan jóképű hanem csak átlagos fizimiskájú az sportos testtel tudja kompenzálni ezt a hátrányt? (190cm magas)

Figyelt kérdés

[link]


100%-ot alapul véve, mennyit számít neked a sportos férfi test?


2011. okt. 18. 17:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2011. okt. 18. 17:48
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
én kifejezettena se gg ét nézem a többit nem 20
2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Adok magamra és fontos számomra hogy ezt a pasi is megtegye, legyen kigyúrva. Persze a belső a legfontosabb, de ha meglátom mégse a belsőjét látom meg benne hanem a külsőt, elsőre mindenki ez alapján ítél. Egy kigyúrt felsőtest nagyon vonzó tud lenni, sokkal férfiasabb mint egy sovány vagy elhízott test látványa.
2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

egy pasi nézhet ki úgy mint Brad Pitt, de ha bunkó/ semmi humorérzék/ büdös (xD) akkor senkit sem érdekel a teste...


[kivéve ha modellkedik... vagy ha valamelyik csaj a s*ggfejekre bukik]

2011. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen, nyilván a külső az első ami látszik az emberből és ha az nem kelti fel a másik fél érdeklődését akkor minden hiába. a kérdés pont ez, hogy elrugaszkodva a belbecstől egy magas átlagos arcú sportos srác lehet-e vonzó?!

köszönöm az eddig válaszokat, remélem jön még.

2011. okt. 18. 18:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam az összbenyomás számít, külső, személyiség, kisugárzás. Ha ezekhez még pluszban sportos, az csak hab a torta tetején. Nemcsak, mert jól néz ki, hanem, mert aki sportol, az ad magára, jó esetben minden területen. De nálam abszolút nem "elvárás". Ezért én a 100%-ból mondjuk 40%-ot írok. Ja, és ez a sportos testre értem, a kigyúrttól valamiért irtózom...nem tudom miért:)
2011. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 LadyLee ***** válasza:
100%
Sosem volt sportos testű pasim és nem is nagyon érdekelnek. Félreértés ne essék: nem arról van szó, hogy kifejezetten taszítanának, hanem szimplán csak teljesen lényegtelen kérdésnek tartom. Illetve, a "sportos pasik" hajlamosak nyafkák, kényeskedők, magukkal és a külsejükkel túl sokat foglalkozók és egoisták lenni, így valószínűleg ezért sem vonzanak elsőre különösebben. (most nehogy nekem essenek a sportos, de nem nyafka, egoista, atb. pasik, mert tudom, hogy az előző egy általánosítás és nem is gondolnám, hogy mindegyik ilyen, tisztelet a kivételnek, szimplán csak van egy ilyen jellegű - egyébként megalapozott előítéletem - ezért sem keltik fel elsőre a figyelmem ezek a pasik, de természetesen ez csak első benyomásról beszélek)
2011. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
csatlakozom az előttem szólókhoz, az összbenyomás számít. Nekem volt már kisportolt, és kevésbé sportos fiúm is. Mindegyik elégedett volt magával, tehát ha ők jól érzik magukat úgy ahogy vannak, én nem szólok bele, az ő testükről van szó. egy férfi nem az izmaitól férfi, a férfiasság valami egészen mélyről jövő tulajdonság, amit jó esetben egyből megéreznek a nők és mindenki utánuk fordul :P
2011. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem iszonyatosan vonz, ha egy pasi sportol. azaz nem egy agyonkoxozott állat, hanem arányos, sportos, izmos...az sme hátrány, ha a feje nem taszító.

De egy átlagos arcú, barátságos, vicces, sportos testű srác nekem 100%-ig bejön. Mindent visz :)

/megjegyzem, még jobban tetszenek az ilyen srácok, mint a hű de jóképűek, azoktól túlságosan zavarba jövök. az ilyen fiúk mellett önmagam lehetek :D /

2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy magas átlagos arcú sportos srác lehet-e vonzó?"


Hát persze! Én szeretem a sportos testalkatú srácokat, mindig is ilyen pasik jöttek be. De az se jó ha egész nap a konditerembe dekkol,nem jár más az eszibe mint a teste. Ugye te nem vagy ilyen?;-) Ráadásul te még szép magas is vagy!! Az meg hogy ki kimondottan jóképű az ízlés kérdése. Lehet hogy egy "átlagos"srác az én szemembe a legjobbkepűbb fickó az egész világon.Amúgy mennyi idős vagy?

2012. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!