Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolások! Nálatok is...

Középiskolások! Nálatok is megkövetelik, hogy minden tantárgyra vigyél el minden füzetet, tankönyvet, munkafüzetet?

Figyelt kérdés

Nekünk nagyon szigorúan veszik, ha nincs ott pl a kémia munkafüzeted (ami az éven kétszer használtunk), akkor rögtön kapjuk az egyest.

Nagyon sok könyvet kell vinnünk, nekem sokszor fáj a hátam tőle. Nálatok hogy megy ez?


2011. aug. 30. 20:51
 1/10 anonim válasza:
100%

tanarfuggo, csak a nemet veszi komolyan, ha nincs ott valamid munkafuzet, konyv vagy a fuzet akkor beir hinyzonak de azert megsem ad 1-est ez azert tenyleg durva


15/f

most megyek 10.-be

2011. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon. Van néhány tanár, aki öl érte, néhány meg letojja, hogy mid van ott vagy mid nincs, de elvárja, hogy tanuld meg.

16/l/11.o

2011. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Néha még el sem tudod tusolni a dolgot, mert amúgy tanároknál az az alapkövetelmény (egy kettőnél), hogy óra elején jelenteni kell, hogy ha nincs ott valamid (plusz, hogyha nincs házid-> akkor még egy egyes).

Vagy pedig elkezd járkálni naplóval meg tollal a kezében, hogy na kinek nincs itt valamije.

2011. aug. 30. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már minden könyvet bepakolok, nem hagyok direkt semmit otthon.

Mindig akkor kell az a könyv, amikor nincs nálam. (tapasztalat)

Volt már úgy, hogy 1x az évben nem vittem egy vastag könyvet, és pont olyanja volt a tanárnak, és majdnem beírt emiatt egy egyest. :S

2011. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Tanárfüggő...

Nálunk a legtöbben azokat a könyveket, amikre tuti, hogy szükség lesz, de otthon nem használják, azokat a szekrényben tartják és max. doga előtt vagy hétvégére viszik haza.

2011. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó, néhány tanár idegbajt kap, ha nincs ott a könyv, ami dögnehéz és szinte sose használjuk, a másik meg közli, hogy nem is kell hordani. Általában bent hagyom a szekrényben, ha amúgy nem használjuk, vagy felosztjuk a padtársammal, pl. töri atlaszt vagy szöveggyűjteményt elég ha egyikünk hoz.
2011. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan könyveket, munkafüzeteket, amiket ritkán használunk, ott hagyom a suliba. Pl. irodalomból a szöveggyűjteményt azt viszem magammal haza, mert a verset látnom kell, miközben tanulok. A füzetemből tanulok, ha pedig házit adnak a munkafüzetbe szünetbe megcsinálom, aztán nem kell cipelni össze-vissza. Csak arra kell figyelni, hogy óra előtt eszedbe jusson, hogy kéne a munkafüzet/tankönyv. Ezt csináltam eddig, most 6 könyvünk van, szóval ilyen gondom már nem lesz.


13.osztályos

2011. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk ott pofáznak a tanárok/takarítók, hogy kidobják azt amit ott hagyunk a padban, pad környékén. De mondjuk ez jó megoldás.
2011. szept. 1. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 13. osztályos vagyok.

Nem csak én használtam ezt a módszert, volt olyan, hogy reggel a kukában találtuk meg a könyveinket. Onnantól kezdve már jól eldugtuk, nem a padunkba tettük, hanem a tanári asztalfiókjába, az ofő nem használta, aztán mondta, hogy nyugodtan betehetjük, más tanár meg nem nézett bele. Csak azt nem értem, hogy megvetetnek velünk olyan könyveket, amiket egyáltalán nem is használtunk, még csak ki se nyitottam, ott porosodott.

2011. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet.. Majd megkérdem ofit. Bár nekünk van egy szekrényünk amibe a tesi cuccot szoktuk rakni (tanárnő találta ki, hogy ne cipeljük mindig haza) és majd oda lehet berakom..

Csak most úgy termünk van és nem tudom hogy megoldható e. :D

2011. szept. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!