Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzős középiskolások! Kinek...

Végzős középiskolások! Kinek hogy sikerültek az írásbelik? Miből hány pontot sikerült elérnetek? Hova adtátok be a jelentkezéseteket?

Figyelt kérdés
A szüleitek vállalták a költségtérítéses oldalát is az egyetemeknek/főiskoláknak?
2011. máj. 20. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát mit mondjak? Elég sz*rok lettek. Nem hiszem, hogy bárhová is felvesznek, de igazából amúgy is csak most jöttem rá, hogy nem is oda akarnék menni.
2011. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jól sikerült mind, nem tudom még, BME-VBK biomérnök, és nem, de felvesznek szerintem államira:D
2011. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A pontos eredményeket nem tudom minden tantárgyból, hiszen 31-én lehet megtekinteni. Matekból tudom 55% és bioszból 73% lett. Meg tavaly csináltam előrehozottad infóból, az 80% lett. A bioszt szóbelivel fel tudom javítani 80%-ra. Jah és biológia szakra megyek, ha felvesznek, állami támogatottra. Költségtérítésesre nem jelentkeztem, nem fizetek én azért, hogy iskolába járhassak, ha nem vesznek fel, akkor sincs semmi, meg vmi rajzos irányba, igazából abból jobban is meg tudnék élni
2011. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk Június elsején lehet bemenni megnézni az eredményeket! :)
2011. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kérdezz meg 31.-én:D
2011. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az oké,h 31-én lehet hivatalosan mengézni,kinek,hogy sikerült,de pl mi már a héten kifaggattuk a tanárokat..:)
2011. máj. 20. 20:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezzel zaklatni őket, már érettségi elött megmondták, hogy ne tegyük, mert idegesítő, és úgy se tudják fejből mindenkiét, meg egyébként is van jobb dolguk, mint határidő elött kijavítani a miénket
2011. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár én már "öreg" vagyok, 10 éve érettségiztem, de most újra kellett, mert kell az egyetemi felvételimhez. Eü. alapismeretekből csináltam kiegészítő emelt érettségit. Az írásbeli szerintem az eddigi legnehezebb volt :( Ahogy nézegettem a megoldókulcsot úgy tudtam kb. számolgatni és 73-80% között lesz az írásbelim. Azon múlik, hogy a kifejtős részeknél ragaszkodnak-e a megoldókulcshoz, vagy a saját szavaimmal leírt választ is elfogadják? Remélem a szóbelivel még javíthatok rajta.

A Semmelweis Egyetemre jelentkeztem, remélem bejutok. :)

2011. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobbra számítottam és orvosira készülök. Soha nem is gondolkodtam azon ,hogy szüleim fizessenek az egyetemért, függetlenül attól hogy orvosi e (félév 750ezer) vagy valamilyen bölcsész szak. Úgy gondolom, ha nincs elég eszem, hogy bejussak államira, akkor nincs ott keresnivalóm :( de ha idén nem jön össze, megpróbálom jövőre :)
2011. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hello.Mi sem nagyon zaklattuk a tanárokat,volt aki meg is mondta,h nem fogja elárulni.

SE-ÁOK-ra jelentkeztem.Amit tudok,hogy a németem 92,amiből szóbelivel lehet 94.A matekom pedig 76 kb,azt mondta a tanár.De 31-én illétve 1-én visszatérhetünk még rá.

Nehezek voltak =(

2011. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!