Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újdonsült középiskolások!...

Újdonsült középiskolások! Kinek, hogy tetszik az új suli?

Figyelt kérdés
Valamint mi a középiskola neve?:)
2011. szept. 6. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én kellemesen csalódtam benne. Sokan mondták hogy ez így meg úgy rossz stb... De így az elején jónak tűnik, jó fejek az osztálytársaim, a tanárok is jó fejek, az iskola hangulata is jónak mondható. Szóval eddig tetszik minden. Az új anyagokba már "bele kóstoltunk" magyarul elkezdtünk már tanulni is, nehéz de hozzá kell szokni.
2011. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és melyik suliba jársz, hol?:D
2011. szept. 6. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ELTE Gyakorló Középiskola.

Nagyon rossz, a tanárok leadják az anyagot, de! kezdő angolos vagyok, beültem nyelvi előkészítő órára, és egy kukkot nem érettem. végig angolul beszélt!

matekon a tanár beírt doga alatt egy egyest, mert amikor kész voltam, az üvegre rajzoltam, plusz amin szoroztam füzetet is elkobozta, és nem tudtam befejezni a dogát!

termünk, így 0.ban nincs, a tesi cucc állandóan rajtunk lóg. borzasztó egy dolog.

állandóan a szauna termekben ülünk, a 4. emeleten, a forróságba.

testnevelésen 200 kör futás, 100 fekvő és a többi.

nekem ez sokk, és nagy csalódás.

amúgy az osztály tök király. :)

2011. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, kitartás:) majd megszokod:)
2011. szept. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!