Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakács szakmát fogok tanulni...

Szakács szakmát fogok tanulni de nem tudom hogy ebbe a környezetbe hogy fog menni:S (? )

Figyelt kérdés
szakiskolába iratkoztam be a 11. évfolyamra de vagyunk 42-en, mert alapból 7-en lebuktak az előző évfolyamból. Szóval fegyelmezetlenség, meg visszapofázások mennek az órán ma vtam először de remélem erőm lesz kibírni ezt a 2 évet. Én komolyan gondolom ezt a szakmát, ők meg ugye alapból oda járnak leszarják az egész iskolát. Ti mit csinálnátok a helyembe?
2011. szept. 1. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Iratkozz ki és menj el egy pár hónapos tanfolyamra. Ott tutira olyanok lesznek, akiket érdekel a szakma!
2011. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali, én is így basztam sajnos el magamtól 2évet egy szakmunkásba egy olyan szakmát amit nem szeretek ugyan olyan közegbe amit te leírsz, amúgy ha akarsz megtanulhatod így is jól de nem a legjobban, tanároktól függ, gyakorlati helyről, sok mindentől... Ha viszont úgy látod hogy az egész nem jó a társaság miatt vagy a suli gyenge és szeretnéd ezt a szakmát akkor érdemes lenne kiiratkoznod, letenni az érettségit, és utána egy tanfolyamon megcsinálni a szakácsot! :)
2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!