Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szintfelmérőim nagyon...

Ha a szintfelmérőim nagyon rosszul sikerültek lehetek még jó tanuló?

Figyelt kérdés
Igazából teli volt csupa olyannal amit én nem tanultam általános iskolában.Meg kompetenciát tanultam és a középiskolában meg hagyományos oktatás van.Csak sajnos mindenből rosszul sikerültek a szintfelmérők pedig én jó tanuló vagyok(4,7 voltam).Hogyan tudnám a tanáraimnak bebizonyítani hogy én tanulni mentem oda és nem elhülyéskedni az iskolát?Előre is köszi a válaszokat!
2011. szept. 2. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehetsz! ilyenkor a tanárok arra kiváncsiak mi maradt meg a nyáron, meg mennyit tudsz. Erre nem kapsz jegyet, csak azt nézik mennyire emnlékszel stb nem azt h miért mentél oda, meg milyen tanuló vagy. azt látják a bizidbe is, és nem vettek volna fel ha nem így lenne.

Mi is írtunk eddig csak angolt és infót és angol az nem volt nehéz de infó fuuu nagyon elszúrtam. Meg mondta tanár h semmi gond ha nem emlékszünk vmire meg gondolja h nyáron nem az excel fügvény készítést tanultuk szóval....

Nyugi nem lesz baj =)

2011. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húú köszi hogy megnyugtattál.Nyomtam is egy zöld kezet neked.Amúgy amiket írtunk már meg is tanultam és fogok belőle felelni.
2011. szept. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!