Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a továbbtanuláss...

Mit csináljak a továbbtanulással? (ˇˇlentˇˇ)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy,mit csináljak ha teljesen de tényleg teljesen fogalmam sincs hogy minek kellene továbbtanulnom.Az az én legnagyobb problémám hogy ilyen értelemben azt sem tudom hogy mi érdekelni.Hamarosan eljutok oda hogy iskolát kell választanom de fogyalmam sincs hogy minek menjek és hova. :(
2011. szept. 2. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a tantárgyak amik (viszonylag) jól mennek neked? Szerintem olyasmit kellene választanod amit könnyebben meg tudsz tanulni.
2011. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskola végéről van szó, akkor nem kell választanod, hanem csak lehet, ha nem tudod mi legyél, végezz el szakmát, húzz el dolgozni. majd közben eszedbe jut valami, és max levelezőn elvégzed a főiskolát
2011. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!