Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék könyvet eladni?

Hol tudnék könyvet eladni?

Figyelt kérdés
Volna pár tankönyvem, amit el szeretnék adni. weblapprogramozás, animáció készítés, hasonlók. Ki sem voltak nyitva, teljesen hibátlanok. Vaterára gondoltam már, de nem használtam még, bonyolultnak tűnik. Hol kapnék értük viszonylag "jó pénzt"?
2011. szept. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
pl. eladomakonyvem.hu (ha értesz az internethez, talán már rá is találtál). Annyit kérsz, amennyit akarsz, aztán annyit fizetnek, amennyit a vevő akar.
2011. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vaterán minden hülyeségért felszámolnak vmi díjat, szóval nem éri meg ilyen kis tételben, szerintem
2011. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. szept. 3. 19:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ott vesznek le pénzt! Értem. 14 könyvről lenne szó.
2011. szept. 3. 19:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Postaköltséget, és a vatera díját levonva nem járok jobban egy antikváriummal?
2011. szept. 3. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt így senki nem fogja tudni megmondani neked, de egy antikvárium eléggé rosszul fizet. DE ha nem jó neked a link, amit én mondtam, akkor vidd inkább oda.
2011. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó lesz, csak érdeklődöm, és köszönöm a linket!
2011. szept. 4. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!