Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnám sikeresen eladni...

Hol tudnám sikeresen eladni ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Katarína Bajcurová - Martin Benka

Az egyik leghíresebb szlovák festő, Martin Benka élete és művei. Nagyon szép könyv, megkímélt állapotban, újonnan kb. 80 euróba kerül. Már több internetes aukciós oldalt is próbáltam, mégsem jártam sikerrel. Mit tudnátok javasolni?


2011. júl. 16. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

80 euró az most kábé 22.000 forintba kerül.

Nekem is van több híres festőtől gyönyörű könyveim(PL: Salvador Dalitól is) de sosem adnék 20.000 forintot egy olyan festő könyvéért akinek a munkáit bár elismertek,nem igazán tudok azonosulni.

Nem tudom mennyiért árultad régebben de ha el akarod adni akkor ad áron alul.Ne azt nézd,hogy a boltban 80 euró,hiszen a tied már nem új..Használt,még akkor is ha sosem nyitottad ki.

2011. júl. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A használt cuccok 60-70%-ról indulnak. Ha csak 10-15%-kal olcsóbban adod (neadjisten ugyanannyiért mint a boltban), akkor senki nem fogja megvenni, hanem akinek kell, az megveszi a boltban az újat.
2011. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz eset, mert egy viszonylag ismeretlen valaki (én nem hallottam róla) műveit kellene eladnod, szerintem az eladási ár 25-50%-a lenne reális. Festős + műértős helyeken hirdetheted, bár szerintem a leggyorsabb a vatera.hu.


(Antikváriumos vagyok)

2011. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem szeretnél hónapokat várni, 50-75% felett ne áruld a cuccokat, tapasztalatból mondom.
2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!