Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi idő elég...

Szerintetek ennyi idő elég lesz ennek a szakdolgozatnak a megírására? 3 hónap kb, ,

Figyelt kérdés

a szakdoga címe Csongrád vonzáskörzetének vizsgálata.

december 17.-ig kell leadni, most jelenleg ott tartok, h van kereskedelmi és egészségügyi vonzás adattáblázataim. De még térkép nincs belőlük, illetve egy sort se írtam még. Ezen kívül rengeted dolog lesz vele(úgy érzem)

Szerintetek menni fog?


2011. szept. 3. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze,h menni fog! Sok sikert és kitartást! :)


_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to [link]

2011. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
Igen. Ne lepődj meg, majd írni szinte csak az utolsó héten fogsz.
2011. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sikerült megnyugtatnotok :)
2011. szept. 3. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Sima ügy.

Nekem két napom ment arra, hogy anyagot gyűjtöttem, és kb 1 hét volt, mire összeállítottam, plusz pár óra szerkesztgetés.

A témám az egyik gyógyfürdő, és a közeli nevezetességek.. :)

2011. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:

Kicsit off: Ezért kéne LaTeX-hel dolgozni, nem menne el idő a szerkesztgetésre...

A matek szakdolgozatom kerek két hét alatt készült el. Akkor dobtam a word-öt a női ivarszervbe, ugyanis amiatt lett két hét.

2011. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!