Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte Fizika major mellé fel...

Elte Fizika major mellé fel lehet venni Japán minort? Vagy hogyan működik ez? Majornak és minornak egy karon kell lennie?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 04:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha a ttk engedi, akkor fel lehet venni a japánt

de a btk-sok előnyt fognak élvezni, vagyis Te csak akkor kerülsz be japán minorra, ha marad még hely (legalábbis én így tudom :))

2011. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Felvenni szerintem fel tudod. (Én btk-s vagyok, és simán fel tudok jelentkezni ttk-s órákra is etr-ben.)

A bekerülés már más kérdés. Én személy szerint japán főszakos vagyok (leszek) és most a koreai minor miatt aggódhatok, hogy bekerülök-e,még így is, hogy keleti nyelv a főszakom is. Az a baj, hogy mindig rendkívül kicsi keretlétszámot hirdetnek meg minorra, és még ha utólag bővítik is ezt, akkor is "szelektálnak", hogy ki kerüljön be, s ki ne. Valóban az alapján, hogy btk-s-e, ha igen btk belül milyen szakos, etc.

Ezen kívül a japán minort jó sokáig nyelvtudáshoz kötötték, bár úgy tudom, ezt most már megszüntették, de nem vennék rá mérget.


De egy próbát mindenképp megér :)

2011. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 5. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár már nem aktuális, de igaz, én is kezdőként vettem fel, és 0-ról is kezdtük. Akárhányan fel is vehetik amúgy, félévkor lesz majd egy vizsga és a legjobb 20 maradhat hivatalosan benn.
2011. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!