Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiából vagy földrajzból...

Biológiából vagy földrajzból könnyebb érettségizni?

Figyelt kérdés

Valamelyiket választanom kell érettségi tantárgynak, de nem tudom eldönteni, melyik legyen. Hétfőn kell megmondani, hogy melyikből akarok fakultálni, úgyhogy még ma el kell döntenem, melyiket akarom. Föciből sosem voltam kiemelkedően jó, de nagyjából értettem a dolgokat, viszont nem a kedvenc tantárgyam. Biológiából sokkal jobb vagyok, viszont ott lesz biokémia, ami nem tudom, hogy milyen... Állítólag van benne kémiai rész, én meg abból nagyon rossz voltam 10.- ben, éppen hogy átengedtek belőle. A kémiai rész miatt nem tudom melyiket válasszam. Meg földrajzból állítólag könnyebb az érettségi... Ti melyiket választanátok?

Egy 11.- es lány


2011. szept. 4. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy még vlmely másik tantárgy -
2015. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Infóból nem mennél -
2015. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Középszinten inkább földrajzból menj
2015. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!