Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hatodikos lettem de tesire...

Hatodikos lettem de tesire nem volt időnk vásárolni de van itthon egy tornacipó de nincs dressz. Egy fehér póló és egy kis zöld naci is jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tökéletes!!! De szerintem 6.ba már dresszet semmi kép ne hordj!
2011. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha a tanár elfogadja, jó. Ha nem fogadja el, nem jó.
2011. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig biztosan amíg nem szerzel be egyet. Ez is tanárfüggő, nálunk megkövetelte a tanár a tornadresszt, máshol ezt nem tartják számon. Ha szóvá teszi mondd meg, hogy még nem vettetek, de hamarosan beszereztek egyet, pucéran meg mégse tesizhetsz..:D
2011. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Hatodikban dressz? xddd
2011. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Jó lesz,nálunk már 5.-ben sem kellett tornadressz,mert párunknak már megjött a mesni és azért eléggé látszott volna dresszen keresztül ha betétet hord valaki,meg kényelmetlen is,mert egy óvatlan mozdulat és fére is csúszhat a lábak között akár.Nem tartom valami jó dolognak.
2011. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jézus,6.-ban dressz?Rajtam 1.-ben volt utoljára,akkor is év elején egy pár óráig,aztán nadrágban,meg pólóban tesiztem.7-8 éves korban még elmegy,de afölött gáz.
2011. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a dressz még 8.-ban is de tuti nem harapja le a tanár a fejed ha az első pár órán nem lesz
2011. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem ismeritek tesitanárt.... a világ legszigorúbb tanára:D
2011. szept. 4. 16:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem először tuti nem lesz ki akadva. Mondd meg neki hogy már dolgozol az ügyön és minél előbb be fogod szerezni a dresszedet, ha balhézni kezd akkor kérd meg a szüleidet hogy beszélgessen el vele. Egyébként vannak még olyan iskolák ahol 8. ig is kötelező a tornadressz, nyilván hogy a legtöbb helyen már nem követelik de vannak olyan iskolák és főleg tanárok akik ezt kérik. Van egy ismerősöm náluk még gimiben is fel kellett venni, de csak akkor ha hideg volt a terembe és könnyen kilógott a lányok dereka, illetve szertornánál.
2011. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Micsoda sulik,elég megalázó sok felsős diáknak már,nő a mell,valaki lejebb is szőrősebb,a lába között,és a mellet is tökre kihangsúlyozza,meg mint írtam ki is lóghat a szőrszáll is,ha rosszul mozdul valaki még fére is csúszhat.Az egész alakot kihangsúlyozza,aki pufi annak még kínósabb.Alíg takar valamit,mint valami fürdőruha.Á!:(
2011. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!