Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hatodikos lettem de tesire...

Hatodikos lettem de tesire nem volt időnk vásárolni de van itthon egy tornacipó de nincs dressz. Egy fehér póló és egy kis zöld naci is jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kemény, nem is hittem volna hogy vannak még iskolák ahol kérik. Húgom most váltott általános iskolát mivel költöztünk és a házirendbe írták hogy kell tornadressz, meg is vettük nagy nehezen jó sok pénzért de kiderült hogy a kutya nem fogja kérni tőle. Én ahova járok gimibe annak a házirendjében is benne van a tornadresszt tesi órán fel kell venni duma, a tanárok fenyegettek is vele hogy kérni fogják, de aztán nem lett belőle semmi.
2011. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az egész alakot kihangsúlyozza,aki pufi annak még kínósabb.Alíg takar valamit,mint valami fürdőruha.Á!:("


Akkor miért mászkál a tinilányok egy nagyon nagy hányada úgy az utcán meg az iskola folyosóján hogy mindenük kint van? Ott miért nem szégyenlősek? Megy a problámázás a tornadresszen,de közben meg nem mondom,hogyan öltözködnek...

2011. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pont azért kérik hogy ne legyen ki mindened pl kézenállás fejenállás közben mert egy póló felcsúszik ,és arra rávehetsz egy rövidnadrágot és egy pólót
2011. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 10. es létemre mai napig dresszben tesizek, és pont azért hogy ne lógjon ki a derekam meg ne csússzon fel a póló. Amikor még jó idő van és az udvaron tesizünk nem is veszek fel a dresszre semmi ruhát, max rövidnadrágot hogy azért mégse látszódjon a dresszem bugyis része. De ha terembe vagyunk és ott meleg van akkor még nadrágot sem veszek rá, így kényelmes, jobb a mozgásterem és nem zavar. Ha nagyon gázos ez akkor veszek rá pólót nadrágot, de a pólót mindig le veszem ha már ugrálás, kézen állás lesz. 16/L
2011. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
De valahol nem lehet rá nadrágot venni,azért kézen állsz, és nincs rajtad egy nadrág,bocsi de csak szinte egy bugyi takar és elcsúszhat simán,kilóghat a bugyi,a betét is látszodik jobban stb.Ha meg polót sem vehetsz fel,akkor kicsit kivágott a dressz mellrésze is,és egy jobban sikerült hajlásnál akár kicsit belátni,meg a mell is jól ki van a tapadossága miatt hangsúlyozva.Polót meg be lehet törni is a nadrágba.A tornadressz olyan majdnem mintha fürdőruhába tornásznál,alíg takar,ha nem vehetsz fel rá valamit.
2011. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk 8. osztályba is kötelező volt a dressz és megsúgom 2015 ben voltam 8.-os. A tesitanárunk fiatal volt ugyan 30 év körüli de hihetetlenül régimódi volt a stílusa, szerintünk tudatosan követelte a dresszt tőlünk mert valószínűleg neki is kellett még hordania annyi idősen, és ezzel akart minket büntetni. Akkor nagyon kapni sem lehetett már a boltokban nagy méretbe. Aki 170 cm vagy magasabb volt és nem is volt az a nádszál vékony alkat akkor jóformán nem is kapott sehol. Én 160 cm-re simán lehetett kapni, de utáltam is amikor mentünk venni...
2020. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!