Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszakban egyfolytában...

Vizsgaidőszakban egyfolytában zabálok, ami nem túl jó pótcselekvés lehet csak azért, h addig se a könyv felett üljek, mit találhatnék ki helyette? Mert ez így nem lesz jó.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne zabálj. Inkább igyál vizet vagy teát, ilyesmit. Esetleg gyümölcsöt, zöldséget. Előző v.időszakban én is elég sokat kajáltam, most inkább 1 joghurtot vagy 2 falat sajtot veszek ki a hűtőből ha éhes leszek, ami nem hízlal annyira.
2010. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlóakat szeretnék én is írni mint az 1. válaszoló.

Én minden este szakdolgozat írás után How I Met Your Mothert néztem, miközben édességeket eszegettem. A fogyókúrám alatt azokat cseréltem le zöldségekre. Szóval nem fél-egy tábla csokival ültem neki a sorozatnézésnek, hanem 2-3 répával. Tiszta cseppecskés lett a monitor ahogy haraptam és sercegett :-). Megérte. Volt, hogy zöldségsalit vacsiztam almaecettel nyakonöntve.

Szóval a rágcsálást én se tudtam kiiktatni, csak lecseréltem a kaját egészségesre.


Sok sikert a vizsgákhoz! Nekem már csak 2 van hátra, de a 2. az államvizsga :-).


Ági

2010. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kaja helyett csinálj magadnak teát vagy kávét. és rágj rágót.
2010. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy pénzügy szigorlat és egy államvizsga van hátra. Erre van 1 hónapom. és mellette dolgozok. Kiváncsi leszek mi lesz???
2010. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!