Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első éves vagyok.14-től van...

Első éves vagyok.14-től van meghirdetve a tárgyfelvétel. De nekünk csak 15-én lesz tájékoztató a kreditrendszerről, tárgyfelvételről stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

(vki felhívta a fősulit és azt mondták neki, hogy nekünk a tájékozató után lehet felvenni, másoknak nem tudták pontosan megmondnai még) de sokan azt javasolják, hogy mi is vegyük fel 14-én. De én alig tudok vmit


ahogy számoltam nekem 1.félévbe 28 kreditem lesz...nem tudom mikor kötelező felvenni a C tipusú tárgyakat..és,hogy a neptunba melyek azok a tantárgyak.

szerintetek mit csináljak ? vegyem fel 14én az összes kötelező tárgyat és kész? vagy várjam mega tájékoztatót??


2011. szept. 13. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötelező tárgyakról van szó, akkor azt úgy kell meghirdetni, hogy mindenkinek legyen hely, ergó tájékoztató után is fel tudod venni. Lehet, hogy csoportbontásban is lesztek és azt előre nem tudhatod, hogy melyik csoportba kerülsz. Elvileg a tájékoztatóban amit a suli küldött, lenni kellene erről valaminek.
2011. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

35en leszünk...sok olyan óra lesz,ahol együtt elszünk..a többibe csoportbontás..

semmiylen tájékoztatót nem kaptunk csak ennyit: hogy 15én,16án biztosítunk lehetőséget a beiratkozásra,órarend kialakítására..de a neptunon már aktív vagyok:DD szinte mindent fel tudnék venni,mert a 28 kredit megvan minimum,csak kötelező tárgyak vannak...tájékoztatón segíthetek a tárgyfelvételbe? hallottam olyanról,akinek alapból felvettéka kötelező óráit..

2011. szept. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!