Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés 1-es futásból. Ti...

Testnevelés 1-es futásból. Ti hogyan kezelitek a gyereketekkel ezt?

Figyelt kérdés
labdajáték, ugrótechnika ilyesmiből vannak négyesek is és a tanár amúgy jóindulatú, de egyes?? nem is tudom miért kell beírni? ha egyszer nem képes 12 perc alatt lefutni X km-t csak 16 alatt akkor elégtelen? nem félórákat sétál, fut, de így, persze mert 6kg val mint kéne.
2009. ápr. 21. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Testnevelő tanár és edző vagyok. A 12 perces futásnak hivatalosan megvannak a szintjei. A tanár elvileg abból dolgozik. Meg kellene kérdezned, mit csinált (vagy nem csinált) a gyerek, mert 1-est gyakorlatilag szinte lehetetlen kapni, ha folyamatosan kocog, még ha sétál is közben.

Évek ótanem ebben dolgozom, de egyetlen tanítványomra sem emlékszem, hogy 3-nál rosszabb jegyet kapott volna.

Beszélj a tanárral, valaminek történnie kellett.

2009. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Bocs a helyesírási hibáért, fél kézzel írok, mert a lányom itt alszik az ölemben. Első voltam.
2009. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az én kicsi is most aludt el... :-)) ezeket a szinteket ismerem, az a Cooper vagy mi nem?? ez egy adott táv volt itt a faulbanúgy hívjál Böske, és arra , nem ő egyedül kapott, é volt amikor sikerült akkor meg nincs jegy. egyébként félévkor a jegyei alapján 3-ra állt és négyest kapott, szóval a tanár szerintem rendes, Fiam egyébként kitűnő tanuló, nem gondolom, hoyg szemtelen lett volna, vagy ilyenek,d e túlsúly van azt nem tagadjuk. ( ő is tudja, cska kalóriamneteset iszik, és visszafogom evés közben) kösz a választ
2009. ápr. 21. 09:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyenem, nagyon sokáig, még most is erős lelki sokként volt bennem a futás a hülye tanár miatt, aki avval riogatott, hogy megbuktat.

Lehet hülyén hangzik, de rémálmaim voltak a futás gondolatától.(ortopéd baja van a lábamnak emiatt nem tudok gyorsabban futni)

Egyébként egyest csak akkor adhat, ha egyáltalán nem csinál semmit a gyerek.

Szóval itt a lényeg, hogy előzd meg azt, hogy kikészítse ez a gyereket, vagy ha ki van készülve, akkor hamarabb túl legyen rajta.

2009. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk aki megprobalta, elkezdte a futast (vagy barmi mast), az mar a vegeredmenytol fuggetlenul megkapta a 2-est.
2009. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

1-est tényleg csak akkor kap, ha neki sem áll, esetleg nem visz felszerelést, és így az órai munkája is elégtelen. Nem lehet, hogy a véred is kipróbálta azt a bizonyos trükköt, miszerint nincs nálam felszerelés, vagy rosszul vagyok, ma nem dolgozom? Előfordul, h becsúszik a baki, ilyenkor a tanár ált. egyest ad, mivel nem tudja értékelni az órai munkát, illetve nem vett részt a "dolgozaton". Én is voltam / és vagyok is diák, lenne eszem azt mondani otthon ezek után, hogy hát jóval kicsúsztam az időből... ennyire az átlag alatt nem teljesíthet, az már valami egészségügyi okokra utal (nem az elhízásra gondolok)

Persze, ha beszéltél a tanárral is, és ő is mondta, hogy hát sajnos ő erre nem tud kettest adni, vedd semmisnek a válaszom, ez csak egy feltételezés. Kivételek, meg bal lábbal felkelt tanárok is mindig akadhatnak, hugom egyszer azért kapott egyest egy másik tárgyból, mert épp abban a szünetben szakított vele a szeretője, és több hónappal ezelőtti anyagból feleltette...Ilyen bosszú is előfordulhat...

2009. ápr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok, nem tudom hány éves a fiad, de rajtam is van 8 kg felesleg, ha rendszeresen mozog, az ezzel kapcsolatos problámák kiküszöbölhetőek. Ha elég jó az ugró, meg lövőereje, ha mást nem, hát tudatosan fejleszd az állóképességét. Bírni fogja.

Nyugodtan küldd el futni, a diéta mellett ez a túlsúly csökkentésre is igen hasznos. Aztán bemehetsz reklmaálni, hogy javítani akar :D

2009. ápr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
12 éves ée egyébként heti háromszor két órát judo-ra jár és csinálja is minidg kérdezem az edzőt, és ezen kívül szeret úszni, az is van egy héten egyszer, bicózik és görizik rendesen, nem csak totyog, féle is mindig mert megy mint a villám. szóval nem lusta.
2009. ápr. 22. 12:28
 9/13 anonim ***** válasza:
de ha ennyi mindent csinál végképp lehetetlen, hogy ne tudja legalább egy kettesre lefutni. Itt valami susmus van a dologban.
2009. ápr. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nincsen susmus, sosem tudott futni, judon se a futás a lényeg, pl játékos fogók vannak ott is elsőre elkapják :-)), de legalább oda szeret járni.

olyan combja van, hoyg felnőtt férfinadrágokat kell venni és a szárából 20 cm-t levágatnuk, és a derekára meg öv kell, de a combméret miatt meg kell venni az akkora nadrágot:-((

ez családi vonás hogy combra megy neki, apja ilyen, ha kicsit fogy, akkor persze úgy néz ki, mint aki direkt oda dolgozik, hoyg legyen, ő így született.

2009. ápr. 23. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!